Comfort Mat TITAN öntapadós hangszigetelő anyag 38dB, 8mm
Comfort Mat TITAN expert öntapadós hangszigetelő anyag. Többrétegű szerkezet, egy réteg speciális hangszigetelő membrán és egy réteg hő- és hangszigetelő egyben. A leghatékonyabb hangszigetelő anyag, különösen alkalmas a padló és kerékjáratok hangszigetelésére. 700 mm x 480 mm x 8mm vastag.
Comfortmat TITAN sorozat: 38 dB-es zajszintcsökkentés. Expert kategória, rendkívül jó hangszigetelő tulajdonsággal rendelkezik. Széles hőmérsékleti határok. Víz- és nedvességálló, nem szívja be. Könnyen felhelyezhető összetett formájú felületekre, kiváló tapadás. Felhelyezés második rétegnek javasolt.
Comfort Mat TITAN öntapadós hangszigetelő anyag 38dB, 8mm
Kerékjárati ívek
Motor tűzfal
Padló
ComfortMat TITAN sorozat
Expert kategória
Méret: 700 mm x 480 mm x 8mm
8mm vastag öntapadós univerzális hangszigetelő anyag
Második rétegnek is javasolt, 3. rétegre már nincs szükség!
Javasolt felhasználás: Belső és csomagtartó padlója, Motor tűzfal, Kerékjárati ívek
2. rétegnek a rezgéscsillapító anyag, bitumenlap tetején.
ComfortMat TITAN 4 mm vastag hangszigetelő membrán és 4 mm vastag hő- és hangszigetelő réteg
Rendkívül jó hangszigetelő tulajdonsággal rendelkezi
Kiváló tapadás, még víz alatt sem válik le
38 dB-es zajszint csökkentés
Lap súlya: 2,76 kg
Súly: 7,8 kg/m²
Tapadás: 6-8 N/cm
Víz- és nedvességálló, nem szívja magába, nem rohad be
ComfortMat TITAN öntapadós hangszigetelő anyag.
Széles hőmérsékleti tartományban is megőrzi a tulajdonságait
-50 és +150 fok közötti hőmérsékleten is azonos ragasztási hatás
Könnyen felhelyezhető összetett formájú felületekre, kiváló tapadás
Melyik COMFORTMAT hangszigetelő lapot válasszam:
A hangszigetelők és zajelnyelők a második rétegként működnek az autóban. A szigetelők megakadályozzák, hogy a zaj, például az út, a futómű vagy a forgalom zaja bejusson az autóba. A zajelnyelők pedig abban segítenek, hogy a zaj ne terjedjen tovább az autóban.
Az ajtó külső rétegére az INTEGRA zajszigetelőt ajánlják (6 mm vastag, két rétegből álló membrán), míg az ajtókárpit belső borításához az ULTRASOFT 5/10, SOFT WAVE 15 vagy SOFT WAVE EXPERT 15 anyagok használhatók. A tetőhöz a SKYLINE zajszigetelő (7 mm vastag, két rétegű membrán) szükséges. Ha ráteszel egy zajelnyelő réteget is a SKYLINE tetejére, még jobb eredményt érhetsz el.
A padlóhoz és a kerékívekhez a BLOCKSHOT hangszigetelő (8 mm vastag, két rétegből álló membrán) javasolt. Ha a legjobb eredményt szeretnéd, a második réteghez a TITAN (8 mm) használata ajánlott – ez most a legjobb zajszigetelési megoldás a piacon! Szűk helyekre a RAPTOR 4 mm-es anyag a megfelelő választás.