Kezdőlap » Multimédia » Macrom M-DL7000D 2 DIN méretû érintõképernyõs multimédia mobil navigációval, DAB

Ár (nettó) : 94 480 Ft
Ár (bruttó) (27 %):
119 990 Ft

Vásárolni kívánt mennyiség:
  db

Macrom M-DL7000D 2 DIN méretû érintõképernyõs multimédia mobil navigációval, DAB tunerrel

GARANCIA

1 év

RÖVID LEÍRÁS

Élvezze a 6,8 hüvelykes monitoron a teljes CarPlay, Android támogatást és online navigációt!. Az új Macrom M-DL7000DDAB tunerrel azoknak tökéletes választás akik maximálisan szeretnék integrálni az okostelefunk képességeit az autós rendszerükbe! Az M-DL7000D lehetõvé teszi az okostelefonok legújabb generációjának csatlakoztatását a CarPlay TM és az Android Auto TMsegítségével. Az on-line navigáció, a telefonálás, a zene- és videólejátszás és kényelmesen - és akár hangutasításokkal - elérhetõ. A digitális rádió tökéletes hangzást fog biztosítani, bárhol is járjunk z autónkkal.

MTI1OTM2M