Kezdőlap » Hajó audio » JVC KD-X33MBT

Vásárolni kívánt mennyiség:
  db
Leírás

Ha az igazi digitális világban élsz, akkor nincs szükséged CD mechanikára! A JVC új, 2016-os KD-X szériája most még jobban kezelhető és szebb külsőt kapott és még jobb felszereltséggel lehet a Tied! Sőt mindez most víz és páraálló kivitelben, ami akár hajókba, vagy vizes környezetbe való installációhoz is tökéletes partner! Alapfelszerelésként kapunk 2pár 4V-os RCA kimenetet valamint USB / AUX csatlakozókat, okostelefon és iPod/iPhone támogatást, hogy a zenét a legtöbb digitális eszközrõl le tudjuk játszani! A KD-X33MBT még Bluetooth modullal is felvértezték. Mindez 1 DIN méretben új külsõben és levehetõ előlappal! Motorkerékpárokhoz is ajánljuk! + ajándék 8GB pendrive és RM-RK60P távvezérlő!

JVC KD-X33MBT Pack

Részletes technikai adatok:

Kijelző:

• 12+3 digitális kijelző
  • Mobiltelefon akkumulátor töltöttségi szint kijelzés
  • Kék gombmegvilágítás és fehér kijelző
  • Automatikus fényerőállítás
  • Fényerős vezérlés: Külön a kijelző és külön a gombsor fényereje is állítható

Médialejátszás:

•  MP3/WMA/WAV/FLAC lejátszás ID3 TAG támogatással, az USB-n keresztül

USB lejátszó:

•   Lejátszható formátumok: MP3/WMA/FLAC
  •   Véletlen sorrendű lejátszás/ismétlés
  •   Skip Funkció
  •   ID3 Tag címke kijelzés

iPod/iPhone csatlakozás:

•   iPod/iPhone kétirányú vezérlés, audió fájlok lejátszása
  •   Akkumulátor töltési funkció

AUX/USB csatlakozó:

•   MP3/WMA/WAV/FLAC lejátszás ID3 TAG támogatással, az USB-n keresztül
  •   Előlapi AUX bemenet (3,5 Jack)
  •   Kétirányú iPod/iPhone vezérlés USB-n keresztül maximum 1,5A töltési lehetőséggel
  •   Az USB-n keresztül tölti Okostelefonunkat maximum 1,5A töltéssel

Rádióvevõ

• HS-IVi típusú vevőegység (Magas érzékenység és szelektivitás a 8 változtatható sávszélességû KF szűrővel)
  • RDS EON szolgáltatás (Radio Data System)
  • Ez a rendszer a digitális adatokat FM rádiójelekkel együttesen továbbítja. A készülék az alábbi önműködő RDS szolgáltatásokat használja:
  • PS: Programszolgáltatás neve (8 karakterig megjeleníti az állomás nevét)
  • AF: Alternatív frekvenciaválasztás (ha egy csatornához több jel is elérhető, automatikusan kiválasztja a legerősebbet)
  • TA/TP: Közlekedési információk (közlekedési hírekre kapcsol automatikusan)
  • PTY: Mûsortípusok (A pillanatnyi mûsor típusát jelzi. Az állomások között műsortípus szerint is kereshet)
  • 18 FM, 6 MW/LW programhely

Bluetooth funkciók:

• Vezetékes mikrofon tartozéka a csomagnak
  • Egyszerre 2 mobiltelefon csatlakoztatási lehetőség
  • Telefon kihangosító Audio Streaming (telefonon lévő zenefájlok lejátszása, lejátszó vezérlése Bluetooth kapcsolat segítségével vezeték nélkül) és telefonkönyv megjelenítési funkcióval
  • SMS megjelenítés
  • 400 telefonszám megjelenítése a mobiltelefon csatlakoztatása alatt
  • Android és Blackberry telefonok támogatása
  • Hangtárcsázás ( kompatibilis mobiltelefon szükséges )
  • Siri Eyes technológia iPod és Iphone-hoz
  • Akkumulátor szint kijelzés, a fejegység kijelzőjén

Erősítő:

• 4 x 50W MOS-FET belső erősítő
  • Audio DAC: A tökéletes hangzás elérése érdekében
  • 13 sávos Parametrikus EQ a hangzásképek változatos beállításához
  • Easy EQ beállítás a gyors és precíz hangzásképek beállítására
  • 8 előre beállított hangzáskép
  • Source Link EQ: Forrás specifikus hangzás beállítás ( a rádiónál és az USB/AUX forrásnál is használhatunk más-más hangzásképet)
  • 2 pár 4V-os RCA kimenet külső erősítő csatlakoztatására
  • LPF szűrő: Low Pass Filter, amely lehetővé teszi a mély hangok vágási frekvenciáját
  • HPF szűrő: High Pass Filter, amely lehetővé teszi a magas hangok vágási frekvenciáját
  • K2 technológia: a tömörített zenéket visszaállítja közel CD minőségűre - ez főleg a magasabb frekvenciákban dolgozik.
  • Sound Response technológia: a mélyhangokat turbózza fel a tömörített zenék esetén.
  • Sound Lift: az első hangszórók beépítéséből adódó “hibát” korrigálja, azaz az alacsonyra szerelt mélyközepek hangzását próbálja a műszerfal magasságába varázsolni!
  • Space Enhancement:  Virtuális surround hangzást varázsol akár 2 hangszóró segítségével is az autóba!

Extrák:

• JVC Smart Music Control: Androidos telefonod segítségével távvezérelheted a készüléket
  • JVC Playlist Creator: ezzel az extra szolgáltatással saját lejátszási listát készíthetsz
  • Kormánytávvezérlésre előkészítve (külön megvásárolható adapter szükséges)
  • Távvezérelhető ( külön kell megvásárolni, a vezeték nélküli távvezérlőt: RM-RK62M )

Méretek:

• Készülék beépítési méretei: 182 x 53 x 158 mm (szélesség x magasság x mélység)
  • Készülék súlya: 1.26 kg
MzMxM