Kezdőlap » Autórádió » JVC KD-T922BT

55 990 Ft

Vásárolni kívánt mennyiség:
  db

JVC KD-T922BT Autórádió USB bemenettel és Bluetooth csatlakozással, CD funkcióval

Garancia

2 év

Rövid leírás

A KD-T922BT autórádió mindazt megadja, amit a JVC név magába foglal: Minõség és innováció egyben. Egyedi megjelenésével, letisztult formavilágával autónknak egyedi megjelenést kölcsönözhet. A készülék képes CD, USB, fogadásra, és az elõlapon helyet kapott egy AUX bemenet is, ezzel szinte minden hanghordozó fogadására képes. USB csatlakozója dokkolóként mûködik, így az okostelefonok akkumulátorai lejátszás közben töltõdnek is. A Music Play applikáció letöltésével a telefonon, tableten tárolt zenék USB porton keresztül egyszerûen lejátszhatók. Bluetooth-on keresztül telefonhívások fogadhatók és kezdeményezhetõk, de kedvenc zeneszámok is lejátszhatók, a JVC Streaming DJ funkciónak köszönhetõen akár egyszerre öt telefonról. A rádiózás szerelmesei 18 FM csatornát menthetnek el. 11 elõre programozott hangzáskép közül kiválasztható a legjobban tetszõ, de az egyéni beállítás is megoldható a 13 sávos grafikus hangszínszabályzó segítségével. Automatikus fényerõállítás, gyári kormány-távvezérlésre való elõkészítés, levehetõ elõlap, jól áttekinthetõ kezelõfelület segíti a biztonságos közlekedést.

FLAC: A FLAC egy olyan tömöritési mód, amellyel a digitális audio jeleket veszteségmentesen lehet eltárolni a fájl méretének csökkentése mellett információvesztés nélkül. Ez a JVC autórádió ezt a tömöritési módot is le tudja játszani.

Sound Lift: Egyes autókban az ajtóban nagyon mélyen vannak a hangszórók. Ezzel a funkcióval virtuálisan magasabbra állithatjuk a hangszóróból érkezõ hangokat, amivel jobb zenei élményt tudunk elérni.

Space Enhancement: Ez egy virtuális térhangzás technológia 2 hangszóró használatakor. A felhasználónak be kell állitani, hogy milyen méretû az autója és az autórádió beállitja a hangot a legjobb elérhetõ hangzásra.

K2 technológia: A JVC saját fejlesztésû technológiája, amely visszaadja az eredeti hangot, ahogyan azt rögzitették. A K2 kompatibilis az összes forrással, akár a CD lemez lejátszással is.

HFP 1.6 Bluetooth technológia: Az új technológiával, jobb hangminõséget és jelentõs zajcsökkentést ért el a JVC mérnökcsapata. Bluetooth-on keresztûl elérhetõ szolgáltatások az audio hangátvitel (A2DP), a telefonkönyv átvitel (PBAP), a hangfelismeréses tárcsázási lehetõség, a Siri Eyes Free mode iPod/iPhone-hoz (Lehetõvé teszi, hogy a biztonságos hangvezérlést. Nem kell megérinteni a telefont a hivásokhoz, vagy zenelejátszásokhoz.), 2 telefon csatlakoztatási lehetõség, automata párositás iPhone és Andoid telefonokhoz, Pandora rádió vezérlés Android telefonokhoz, iHeartRadio vezérlés Android telefonokhoz, JVC Smart Music Contor applikáció használata (Az okostelefonja legyen a távvezérlõ, mozdulatvezérlés, SMS olvasás, kijelzõ szinbeállitási lehetõség, EQ/Fader/Balance/HPF/LPF beállitások, ID tag információk megjelenitése...stb).

Mélynyomó közvetlen csatlakoztatás: A készülékre ráköthetünk egy kis teljesitményû mélynyomót, igy nem szükséges külön erõsitõt használnunk. Lehetõség van az autórádióról egy hangszórószett és egy mélynyomó megszólaltatásának.

Kormánytávvezérlési lehetõség: Mint minden JVC rádió ez a modell is alkalmas, hogy a gépjármû kormánytávvezérlõjével összeköthessük. Ehhez egy külön megvásárolható adapterre van szükségünk. Az adapter gépjármû specifikus, ezért kérje szakértõ segitségét. Ajánlott kormánytávvezérlõ adaptereket talál a Dietz márka kinálatában.

Fényerõ állitási lehetõség: Beállithatja kézzel, vagy választhatja az automatikus beállitást, igy nappali fénynél erõsebben világit a kijelzõ, a jobb láthatóság érdekében.

13 sávos ekvalizer: Használja a JVC 13 sávos ekvalizerét a tökéletes hangbeállitáshoz az Ön izlésének megfelelõen.

Volume Link EQ: Növeli bizonyos frekvenciákon az audio jelet, hogy kompenzálja a közúti és külsõ zajokat.

Részletes technikai adatok:

Kijelzõ:

• 2 soros VA LCD digitális kijelzõ
  • Mobiltelefon akkumulátor töltöttségi szint kijelzés
  • Változtatható színû gombmegvilágítás és fehér kijelzõ
  • Automatikus fényerõállítás
  • Fényerõs vezérlés: Külön a kijelzõ és külön a gombsor fényereje is állítható

Android Controll:

• Android kétirányú vezérlés audio fájlok automatikus lejátszása
  • Spotify Controll
  • Akkumulátor töltési funkció

Bluetooth funkciók: