Kezdőlap » Menetrögzítő kamera » JVC GC-DRE10-S Full HD menetrögzítõ kamera

GARANCIA

2 év

RÖVID LEÍRÁS

Legyél elõrelátó és rögzítsd az autós útjaidat! A JVC GC-DRE10-S autós menetrögzítõ kamerája tökéletes társad lehet a hosszú vagy rövid autós utazásaid során és bármi történik, azt Full HD felbontásban, WDR (kiterjesztett sötét és világos részek) megjelenésben tudod megnézni! Vidd magaddal minden utadra!

• Full HD felbontás - 1920x1080P / 2.0MP-es szenzor
  • 2 colos kijelzõ méret 960 x 240 pixel felbontással
  • Fényérzékeny F2.0 rekesszel rendelkezõ optika
  • Micro SD kártyafoglalat (64GB-ig támogatott)
  • Okostelefon alkalmazás
  • 3-irányú gyorsulás mérõ szenzor
  • 145 fokos látószög
  • WDR felvétel (kiterjesztett dinamiksa a sötét és világos részekhez)
  • Plug & Play installáció
  • 30 fps képmegjelenítés másodpercenként
  • Beépített Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n)
  • Beépített mikrofon
  • Menü nyelvezete: német, angol, francia
  • 3M ragasztási felület
  • Mérete: 63 x 51 x 28 mm
  • Súly: 61 g (kiegészítõk nélkül)
  • Kiegészítõk: 3,5m USB kábel, cigaretta adapter az áramforráshoz, 3M duplaoldalú ragasztófelület

Használd okosan!
Ingyenes alkalmazás áll rendelkezésre az Android és iOS alapú telefonokhoz! Miután csatlakoztatta az okostelefont a Wifi-n keresztül a JVC GC-DRE10-S készülékhez, számos funkció áll rendelkezésre! Az alkalmazás többek között lehetõvé teszi az aktuális kamera képének elõképét. A rögzített videók megtekinthetõk és letölthetõk az okostelefonra. A könnyen használható menüben egyszerûen hozzáférhet a fényképezõgép funkcióihoz, és az alkalmazás jelszóval védhetõ a jogosulatlan használat megakadályozása érdekében.

NTgxZj