Kezdőlap » AUX Adapterek » DENSION COMPACT BT, BLUETOOTH ADAPTER, FM MODULÁTOR

45 000 Ft

Vásárolni kívánt mennyiség:
  db
Dension Compact BT univerzális Bluetooth A2DP és AUX adapter. Kihangosítja telefonbeszélgetéseit az autó hangszóróin át. Okos telefonján tárolt bármely audió tartalmat ( zene, applikációk, navigálás hangja) az autóhifin keresztül hallgathat.
Név Dension Compact BT, Bluetooth adapter, FM modulátor
Cikszám CBT1GEN
Gyártó Dension
Márka Univerzális
Leírás

Okostelefonján tárolt, vagy streamelt bármely audio tartalmat ( zene, webradio, video, játékok hangja, stb.) az autója hangszóróin át hallgathat.
Telefonáljon biztonságosan kéz nélkül, az autó hangszóróin keresztül kihangosítva, tartozék mikrofon! A VoIP telefonálást (pld: Skype, Viber, Vonage stb) is képes kihangosítani, így költséget spórol meg Önnek!
Az AUX In bemenet ( 3,5mm-es jack dugó) minden lejátszó csatlakoztatását lehetővé teszi, hiszen ez talán a legjobban elterjedt formátum. Vonali - analóg - bemenet, széleskörű kompatibilitás.

Hogyan kapcsolódik az autórádióhoz?
Kétféleképpen lehetséges. Amennyiben van AUX bemenete autórádiójának, akkor csak egy Jack kábellel csatlakoztatnia. Amennyiben nincs, úgy a Dension által fejlesztett HPST technológia az autó saját vezetékhálózatán keresztül képes eljuttatni a frekvencia modulált jeleket az autórádió antenna bemenetére, az autó elektromos hálózatán keresztül. Ennek a megoldásnak a segítségével, mint egy rádióadót tudja hallgatni a telefonjáról érkező valamennyi hangot. Válasszon ki egy üres frekvenciát az autórádión, majd ugyanazt a frekvenciát kell beállítania a Dension Compact BT-n okostelefonja billentyűzete segítségével!

Információ kijelzés RDS-en keresztül:
Amennyiben a HPST technológiát használja, akkor a Dension képes az RDS szolgáltatással szöveges információkat megjeleníteni a rádió kijelzőjén, pl.: A2DP BT-s zenelejátszásnál a számcímeket.

Amennyiben AUX-on keresztül csatlakozik a gyári rádióhoz, akkor sem kell lemondania az AUX csatlakozásról, mert a Dension lévő AUX csatlakozót továbbra is használhatja

Tartozékok:
Központi egység